DOSTAWA OD 0 ZŁPo zrealizowaniu Twojego zamówienia, przekażemy je do wybranego przez Ciebie salonu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, przed wysłaniem zamówienia, aby potwierdzić, czy sposób dostawy i wybrany przez Ciebie punkt nie uległ zmianie, oraz otrzymasz od nas telefon, gdy Twoja paczka będzie gotowa do odbioru w punkcie, który wybrałeś. Swoją paczkę możesz odebrać w dogodnych godzinach pracy naszych salonów, które znajdziesz w zakładce „Sklepy”.

W każdym z naszych salonów stacjonarnych masz możliwość, otworzenia paczki, sprawdzenia zamówienia, obejrzenia zamówionego produktu oraz przymierzenia w przypadku kostiumów, przebrań.

Daje to swobodę oraz komfort, ponieważ gdyby produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, możesz zrezygnować z zamówienia na miejscu lub zrealizować jego część jeżeli nie wszystkie z zamówionych produktów spełnią Twoje oczekiwania. Nasz pracownik udzieli wszelkich informacji oraz będzie służył pomocą na miejscu.

Poniżej przedstawiamy listę naszych salonów:

Yonax International Spółka z o.o.  50-222 Wrocław  Plac Staszica  38 / 40  NIP: 895 221 39 83  Regon : 385324017  KRS 0000822982

Możliwe formy wysyłki:

Dodatkowo każde zamówienie złożone na łączną kwotę produktów minimum 500 zł jest realizowane z darmową dostawą niezależnie jaki sposób dostawy wybierzesz. Wyjątek stanowią paczki wysyłane za granice RP, koszt takiej wysyłki znajdziesz w zakładce „Koszt wysyłki”.

Odbiór w paczkomacie Inpost 16zł
Odbiór w paczkomacie Inpost – wysyłka za pobraniem  19zł
Poczta Polska – wpłata na konto 16zł
Poczta Polska – wysyłka za pobraniem 20zł
Poczta Polska – wysyłka za granicę  80zł
DHL – wpłata na konto  18zł
DHL – wysyłka za pobraniem 25złPaczki wysyłamy Pocztą Polską i Kurierem DHL w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty i do 3 dni roboczych od złożenia zamówienia.Zamówienia d
o krajów Unii Europejskiej realizowane są za pomocą Poczty Polskiej . Realizujemy tylko wysyłki przedpłacone przed odbiorem i koszt takiej wysyłki wynosi 80 zł.