Poppers

Witamy. Strona jeszcze w budowie. Przepraszamy za niedogodności ! Jesteśmy Producentem, Importerem i Dystrybutorem naszych afrodyzjaków JOLT POPPERS prosto z naszej fabryki we Francji !!!

Od ponad 8 lat sprzedajemy nasze JOLTY i zaopatrujemy ponad 300 Sex-shopów, Klubów Gejowskich , Saun , Jaccuzi i Dyskotek . Jesteśmy z Wrocławia i odbiór osobisty może być bezpośrednio. Wysyłamy też za pobraniem . Koszt wysyłki zależny od ilości-wagi . Cena ok. 16-20 zł, w zależności czy za pobraniem !. Wysyłamy kurierem 48H , ale do dużych miejscowości dochodzi na drugi dzień. Zamówienia można składać na biuro@jolt-poppers.pl . Można również złożyć zamówienie telefoniczne na nr. 511 59 88 59 LUB 512 72 27 49 ! . Przy większym zakupie Hurtowym , w zależności od ilości.... cena poniżej 20 zł !!! .Przy zakupie w dużym hurcie np. 1000 szt cena 12.90 -ponad 2000 szt. poniżej 10 zł ... !!! Mały HURT..zaczyna się od 25 szt. !!! Przy zakupie Hurtowym produkty można w ilościach mieszać ! Zapraszamy do współpracy !!!

Poppers

Aktywne filtry

Poppers DOMINATOR BLACK natural 25ml

Poppers dla Panów , Pań i PAR !

DOMINATOR BLACK jest jednym z najmocniejszych afrodyzjaków . IsoPropyl, IsoAmyl, IsoPropanol i IsoPentanol to skład chemiczny , który daje MOC i POTĘŻNE doznania erotyczne. Nie tylko profesjonaliści używają tego POPPERSA DAJĄCEGO doznania Orgazmów do białego rana !

Cena 37,00 zł