Odbiór w godzinę


Nasz sklep internetowy jest jedynym ze sklepów w branży erotycznej posiadający tak bogaty asortyment. W naszej ofercie znajduje się ponad 1000 produktów, dzięki czemu możemy zaoferować niemal każdy produkt, który pojawił się na rynku.


Możecie Państwo zrobić zamówienie internetowe i na naszej stronie przy produkcie widać gdzie produkt aktualnie się znajduję . Jeśli ten produkt jest dostępny w Państwa lokalizacji możecie go już odebrać w godzinę po złożeniu zamówienia bezpośrednio ze sklepu po cenie która widnieje w internecie. Należy tylko złożyć zamówienie przez nas sklep i wybrać odbiór osobisty w danej lokalizacji. Możecie też przyjść do sklepu, obejrzeć zamówiony produkt i go nie kupić jeśli z jakiś powodów nie będzie Państwu odpowiadał i np. wybrać coś innego z bogatej oferty sklepu.Każde zamówienie możemy dostarczyć za darmo do punktu odbioru. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz „Odbiór osobisty - Sex shop Jolt-poppers.

Po zrealizowaniu Twojego zamówienia, przekażemy je do naszego Sex shopu Jolt-Poppers.

Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, przed wysłaniem zamówienia, aby potwierdzić, czy sposób dostawy i wybrany przez Ciebie towar nie uległ zmianie, oraz otrzymasz od nas telefon, gdy Twoja paczka będzie gotowa do odbioru w naszym Sex shopie. Swoją paczkę możesz odebrać w dogodnych godzinach pracy naszego Sex shopu.


W naszym Sex shopie stacjonarnym masz możliwość, otworzenia paczki, sprawdzenia zamówienia, obejrzenia zamówionego produktu oraz przymierzenia w przypadku kostiumów, przebrań.

Daje to swobodę oraz komfort, ponieważ gdyby produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, możesz zrezygnować z zamówienia na miejscu lub zrealizować jego część jeżeli nie wszystkie z zamówionych produktów spełnią Twoje oczekiwania. Nasz pracownik udzieli wszelkich informacji oraz będzie służył pomocą na miejscu.