Odbiór w godzinę


Nasz sklep internetowy jest jedynym ze sklepów w branży erotycznej posiadający tak bogaty asortyment. W naszej ofercie znajduje się ok 40 000 produktów, dzięki czemu możemy zaoferować niemal każdy produkt, który pojawił się na rynku.

Posiadamy 10 bardzo dobrze zaopatrzonych sklepów stacjonarnych na terenie całego kraju, gdzie w ciągłej sprzedaży znajduje od 5 do 10,000 produktów w zależności od wielkości sklepu.

Możecie Państwo zrobić zamówienie internetowe i na naszej stronie przy produkcie widać w którym ze sklepów zamówiony produkt się znajduje . Jeśli ten produkt jest dostępny w Państwa lokalizacji możecie go już odebrać w godzinę po złożeniu zamówienia bezpośrednio ze sklepu po cenie która widnieje w internecie. Należy tylko złożyć zamówienie przez nas sklep i wybrać odbiór osobisty w danej lokalizacji. Możecie też przyjść do sklepu, obejrzeć zamówiony produkt i go nie kupić jeśli z jakiś powodów nie będzie Państwu odpowiadał i np. wybrać coś innego z bogatej oferty sklepu.

Jeśli wybrany produkt nie znajduje się w sklepie blisko Państwa lokalizacji to w ciągu 24h przesyłamy dany produkt z innego sklepu i wtedy możliwy jest odbiór w wybranej lokalizacji bez żadnych kosztów wysyłki za 0 zł.

Każde zamówienie możemy dostarczyć za darmo do punktu odbioru. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz „Odbiór osobisty - Salon Venus” i wybierzesz jeden z naszych sklepów stacjonarnych jako opcję dostawy.

Po zrealizowaniu Twojego zamówienia, przekażemy je do wybranego przez Ciebie salonu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, przed wysłaniem zamówienia, aby potwierdzić, czy sposób dostawy i wybrany przez Ciebie punkt nie uległ zmianie, oraz otrzymasz od nas telefon, gdy Twoja paczka będzie gotowa do odbioru w punkcie, który wybrałeś. Swoją paczkę możesz odebrać w dogodnych godzinach pracy naszych salonów, które znajdziesz w zakładce „Sklepy”.

W każdym z naszych salonów stacjonarnych masz możliwość, otworzenia paczki, sprawdzenia zamówienia, obejrzenia zamówionego produktu oraz przymierzenia w przypadku kostiumów, przebrań.

Daje to swobodę oraz komfort, ponieważ gdyby produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, możesz zrezygnować z zamówienia na miejscu lub zrealizować jego część jeżeli nie wszystkie z zamówionych produktów spełnią Twoje oczekiwania. Nasz pracownik udzieli wszelkich informacji oraz będzie służył pomocą na miejscu.